для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Азаров злітав до Росії канючити дешевий гассс.


Азаров злітав до Росії канючити дешевий гассс.
Умом Расію нє понять... Ці слова завжди були актуальними.
 
Спочатку Росія розірвала договір, по якому ми могли до 2011 року одержувати газ по 50 дол. Купили Ющенко? Зробили його своїм підлеглим? Ні, не вдалося.
Потім - зламали об коліно Юлю й змусили підписати контракт, по якому ми лише перший рік платили по 230 доларів, а цією осінню отримаэмо газ уже по 508 дол. за тис. кубів.
 
Тепер от наїбали Януковича. Дали йому тільки 100 дол. дисконту на газ. А про обіцянку перепідписати газовий контракт після продовження строку перебування Чорноморського флоту  в Севстополі,  забули.
 
Чого вони від нас хочуть?
Загнати в митний союз і знову зробити молодшими братами?  Навіщо?
Невже їм чогось не вистачає? У них дуже велика (за розміром) країна, значно більше України. З краю до краю не добігти…
 
Маю надію, що ця нова несправедлива ціна на газ тільки мобілізує український народ, може навіть об'єднає схід і захід. І ми зуміємо відмовитися від бездумної витрати енергоносіїв. Адже для обігріву однакової площі в Європі витрачають в 5 разів менше енергії, ніж у нас. Це від того, що все наше встаткування вже давно застаріло.
 
Потрібно навчитися заощаджувати. І Путян нас на коліна не поставлять. Це гарантовано, це 100 %. Скоріше ми просто станем розумнішими і відмовимося від використання російського газу, у всякому разі, у нинішніх безглуздих обсягах. Багато хто з олігархів змушені будуть витратити гроші на сучасні енергозберігаючі технології - і це дуже добре.
 
Якщо навчимося заощаджувати на газі,  у країні з'являться гроші. Отоді Україна стане незалежною. Гроші - це незалежність від зовнішніх факторів. З'являться гроші - наведемо порядок, можливо навіть побудуємо дороги, відремонтуємо лікарні й т.д. (правда тільки в тому випадку якщо керівники країни все не розкрадуть і не розтаскають по своїх кишенях).
 
Моя думка - стратегічно Україні шкідливий дешевий газ. Дешевий газ - це залежність. Це ілюзія що не потрібно заощаджувати, не потрібно переходити на енергозберігаючі сучасні технології, що так буде довічно.
 
Ми вже 20 років залишаємося державою, що споживає газу й нафти більше, ніж може собі дозволити - і що боїться втратитися цієї заповітної голки. І із цим треба закінчувати. Спочатку буде боляче - а потім навчимося жити ощадливо.
 
Росія ж своєю імперською політикою доможеться наступного:
1.  Україна почне освоювати енергозберігаючі технологи. Зараз ми споживаємо газу більше, ніж Німеччина при їхній розвитий економіці;
2. Україна диверсифікує джерела енергії. Зараз у нас єдиний постачальник газу - РФ. І поки не побудуємо термінал - буде їм залишатися й далі;
3. Україна почне тісніше взаємодіяти з ЄС. Тому що дивлячись на агресивну й нахабну політику РФ у нас просто немає іншого виходу.
 
Коли ми виконаємо всі ці пункти, ми будемо багатою й процвітаючою країною, але за умови що чиновники не розкрадуть бюджет. А це дуже складна умова.Head about a wall
© Тузик_Киевлянски [08.06.2011] | Просмотров: 3815

2 3 4 5
 Рейтинг: 31.7/50

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook